OCT 29

Komornik, z Bydgoszczy
Opublikowany przez: Janusz Nowak | Tagi: prawo, kancelaria, notariusz | Data: 2017-04-28

Niestety czasem zdarza się w życiu tak, że nie wszystko idzie po naszej myśli.

Może nawet wszystko idzie nie po naszej myśli. Popadamy w długi, nie możemy znaleźć pracy. To bardzo ciężka życiowa sytuacja. Zdarza się tak, że nikt nie może nam pomóc, a my jeszcze bardziej zadłużamy się biorąc pożyczki na spłatę należności. To błędne koło. Najgorsza jest sytuacja w której komornik sądowy z Bydgoszczy chce zająć naszą własność.

Jakie są warunki licytacji komorniczej?

Na pewno nie łatwo będzie Ci odzyskać odebrane dobro. Realizacja tytułu egzekucyjnego przez Bydgoskiego komornika sądowego to ostatni dzwonek, aby zrobić coś ze sprawą. Udaj się do adwokata. Najlepiej takiego, który udziela darmowych porad. Posłuchaj tego co mówi, może uda Ci się znaleźć jakiś kruczek dzięki któremu chociaż na trochę odroczysz sprawę. Może spróbuj sprzedać wszystko co nie jest niezbędne Ci do życia? Spróbuj także skontaktować się z różnego rodzaju fundacjami charytatywnymi, które pomagają ludziom będącym w tak ciężkiej sytuacji finansowej jak Ty. Oczywiście spróbuj także uzyskać pomoc z miejskiego ośrodka opieki społecznej. Niestety może się okazać, że nie spełniasz wymagań, które upoważniają Cię do otrzymania pomocy.

Taka sytuacja jest naprawdę patowa. Spróbuj może wynieść się do innego miasta, w którym nie ma tak wielkiego bezrobocia. Dzięki temu szybciej znajdziesz pracę i będziesz mógł spłacić zadłużenie. Jeśli znajdziesz pracę przejęcie Twoich dóbr może zostać odroczone. Dlatego postaraj się, aby jak najszybciej Twoje konto zaczęły regularnie zasilać pewne sumy. W ten sposób przynajmniej częściowo uda Ci się pozbyć ciężaru.

Fotografie:

prawo

kancelaria

notariusz

Twój komentarz